Rozlosování JARO 2014

08.04.2014 23:06


Kolo

Datum

čas

Oddíl

Oddíl

Hřiště

1. kolo

24. března 2014

18:00

 Ždírec

FC  Orel Luka

Na stoupách III

19:00

 Little  Monsters "A"

FC  ATIS Jihlava

20:00

 Eurovia

Litrpùl

18:00

 SV  Ayl

1.FC  Mudrcové "A"

Na stoupách IV

19:00

 Global

Zoufalej  Chaos

20:00  

FC  Finlandia Doubrava "A"

Ji-Paintball.cz

2. kolo

31. března 2014

18:00

Ždírec

Litrpùl

Na stoupách III

19:00

Little  Monsters "A"

Ji-Paintball.cz

20:00

Eurovia

1.FC  Mudrcové "A"

18:00

FC  Orel Luka

FC  ATIS Jihlava

Na stoupách IV

19:00

SV  Ayl

Zoufalej  Chaos

20:00

FC  Finlandia Doubrava "A"

Global

3. kolo

7. dubna 2014

18:00

Ždírec

FC  ATIS Jihlava

Na stoupách III

19:00

Litrpùl

1.FC  Mudrcové "A"

20:00

FC  Orel Luka

Ji-Paintball.cz

18:00

Little  Monsters "A"

Global

Na stoupách IV

19:00

Eurovia

Zoufalej  Chaos

20:00

SV  Ayl

FC  Finlandia Doubrava "A"

4. kolo

14. dubna 2014

18:00

Ždírec

1.FC  Mudrcové "A"

Na stoupách III

19:00

Litrpùl

Zoufalej  Chaos

20:00

FC  ATIS Jihlava

Ji-Paintball.cz

18:00

FC  Orel Luka

Global

Na stoupách IV

19:00

Eurovia

FC  Finlandia Doubrava "A"

20:00

Little  Monsters "A"

SV  Ayl

5. kolo

28. dubna 2014

18:00

Eurovia

Little  Monsters "A"

Na stoupách III

19:00

1.FC  Mudrcové "A"

Zoufalej  Chaos

20:00

FC  ATIS Jihlava

Global

18:00

Litrpùl

FC  Finlandia Doubrava "A"

Na stoupách IV

19:00

FC  Orel Luka

SV  Ayl

20:00

Ždírec

Ji-Paintball.cz

6. kolo

5. května 2014

18:00

Ji-Paintball.cz

Global

Na stoupách III

19:00

Ždírec

Zoufalej  Chaos

20:00

1.FC  Mudrcové "A"

FC  Finlandia Doubrava "A"

18:00

FC  ATIS Jihlava

SV  Ayl

Na stoupách IV

19:00

Litrpùl

Little  Monsters "A"

20:00

FC  Orel Luka

Eurovia

7. kolo

12. května 2014

18:00

FC  ATIS Jihlava

Eurovia

Na stoupách III

19:00

Zoufalej  Chaos

FC  Finlandia Doubrava "A"

20:00

Ji-Paintball.cz

SV  Ayl

18:00

1.FC  Mudrcové "A"

Little  Monsters "A"

Na stoupách IV

19:00

Ždírec

Global

20:00

Litrpùl

FC  Orel Luka

8. kolo

19. května 2014

18:00

Global

SV  Ayl

Na stoupách III

19:00

Zoufalej  Chaos

Little  Monsters "A"

20:00

Ždírec

FC  Finlandia Doubrava "A"

18:00

Ji-Paintball.cz

Eurovia

Na stoupách IV

19:00

1.FC  Mudrcové "A"

FC  Orel Luka

20:00

FC  ATIS Jihlava

Litrpùl

9. kolo

26. května 2014

18:00

FC  Finlandia Doubrava "A"

Little  Monsters "A"

Na stoupách III

19:00

Ždírec

SV  Ayl

20:00

Global

Eurovia

18:00

Ji-Paintball.cz

Litrpùl

Na stoupách IV

19:00

Zoufalej  Chaos

FC  Orel Luka

20:00

1.FC  Mudrcové "A"

FC  ATIS Jihlava

10. kolo

2. června 2014

18:00

FC  Finlandia Doubrava "A"

FC  Orel Luka

Na stoupách III

19:00

SV  Ayl

Eurovia

20:00

Ždírec

Little  Monsters "A"

18:00

Global

Litrpùl

Na stoupách IV

19:00

Zoufalej  Chaos

FC  ATIS Jihlava

20:00

Ji-Paintball.cz

1.FC  Mudrcové "A"

11. kolo

9. června 2014

18:00

Little  Monsters "A"

FC  Orel Luka

Na stoupách III

19:00

Zoufalej  Chaos

Ji-Paintball.cz

20:00

SV  Ayl

Litrpùl

18:00

FC  Finlandia Doubrava "A"

FC  ATIS Jihlava

Na stoupách IV

19:00

Global

1.FC  Mudrcové "A"

20:00

Ždírec

Eurovia